Küpsiste eeskiri

Küpsiste eeskiri

Kasutame küpsiseid, mis on vajalikud veebisaidi toimimiseks. Saate need küpsised keelata oma veebibrauseri seadete muutmise teel, kuid see võib mõjutada veebisaidi toimimist. Lisaks võime teie nõusolekul kasutada valikulisi küpsiseid, et parandada kasutuskogemust ja pakkuda isikupärastatud pakkumisi, sealhulgas reklaame ja pakkumisi muudel veebisaitidel. Me ei kasuta valikulisi küpsiseid, kui te neid ei luba. Altpoolt leiate üksikasjalikumat teavet meie veebisaidil kasutatavate küpsiste (nii vajalike kui ka valikuliste) kohta.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab külastaja arvuti kõvakettale.

Küpsised saadavad veebisaidile teavet, mida saab kasutada külastaja arvutiseadete ja eelistuste tuvastamiseks. Küpsiseid kasutatakse laialdaselt, et tagada veebisaitide tõhusam töö ja saada teavet külastajate eelistuste kohta. Küpsiseid kasutatakse eri eesmärkidel ja neil on erinev kehtivusaeg.

Küpsiseid on kaht tüüpi: 1) püsiküpsised salvestavad teatud aja jooksul teavet külastaja arvuti kõvakettale. Kui külastate veebisaiti mitu korda, loeb kasutaja veebilehitseja püsiküpsiste teavet seadmest ja saadab selle teabe tagasi veebisaidile või küpsise installinud elemendile; 2) seansiküpsised salvestatakse veebisaidi kasutamise ajal ajutiselt külastaja arvutisse.

Miks me küpsiseid kasutame?

Küpsised võimaldavad meil muuta veebisaiti tõhusamaks ja pakkuda külastajale paremat kasutuskogemust.

Tänu küpsistele tunnevad meie veebiserverid teie seadmed ära ning saavad automaatselt kohandada veebisaidi sisu teie seadete ja vajaduste kohaselt. Küpsised pakuvad meile ka kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja hinnata veebisaidi toimivust. Saadud teavet kasutame veebisaidi kasutatavuse ja sisu parandamiseks.

Veebisaidi kasutamiseks peavad seansiküpsised olema lubatud. Need kustutatakse kohe pärast veebibrauseri sulgemist.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Vajalikud küpsised

Vajalikud küpsised muudavad veebilehe kasutatavaks ja võimaldavad kasutada selle põhifunktsioone, nagu lehel navigeerimine ja juurdepääs veebilehe turvalistele lehtedele. Veebileht ei saa ilma nende küpsisteta korralikult toimida.

Funktsionaalsed küpsised

Funktsionaalsed küpsised võimaldavad veebisaidil meeles pidada teie tehtud valikuid, näiteks millist keelt eelistate, millises piirkonnas asute või mis on teie kasutajanimi ja parool (automaatseks sisselogimiseks).

Statistilised küpsised

Statistilisi küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi külastuste ja liikluse allikate loendamiseks, mis annavad meile võimaluse mõõta ja parandada veebisaidi toimivust. Need aitavad meil mõista, milliseid lehti külastatakse kõige rohkem, ja näha, kuidas kasutajad meie saitidel liiguvad. Kui keeldute nendest küpsistest, ei kaasata teie veebisaidi külastust meie statistikasse. Statistilised küpsised annavad meile teavet, mis aitab meil kliendikogemust parandada.

Turundusküpsised

Turundusküpsiseid kasutatakse selleks, et mõista teie sisueelistusi meie veebisaidil, anda teile meie toodete ja teenuste kohta kõige asjakohasemat teavet, täiustada meie sihtturundust ning parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Neid küpsiseid võidakse kasutada meie reklaamikampaaniate jaoks kolmandate poolte veebisaitidel. Sellistel juhtudel saame teavet oma usaldusväärsete partnerite veebisaitidelt, kus on meie reklaamid üleval. Kui keeldute nendest küpsistest, on teile kuvatavad reklaamid üldisemad ega pruugi teid huvitada.

Kasutame küpsiseid järgmistelt kolmandatelt pooltelt – Google Analytics, Hotjar, Facebook jne.

Küpsiste kogutud andmed

  • seadme või võrguaadress (IP-aadress);
  • seadme või võrgu teenusepakkuja nimi ja aadress;
  • külastuse aeg (kellaaeg, kuupäev, aasta);
  • andmed eelmise veebisaidi külastuse kohta;
  • andmed külastatava veebisaidi kohta;
  • andmed veebisaidi külastuse kestuse kohta;
  • andmed kasutatud veebibrauseri ja seadme operatsioonisüsteemi kohta;
  • tehnilised andmed (nt andmed kasutatud pistikprogrammide (Flash, Java jne) kohta);
  • kliendi autoriseerimise andmed.

Kolmandad osapooled

Oleme hoolikalt kontrollinud ja valinud partnerite loendi, kes on installinud täiendavad küpsised, mis ei oma võimalust saada kätte Teie isikuandmeid ja mida ei saa seostada konkreetse isikuga, kuid mis võimaldavad teenuse sujuvat toimimist. See võimaldab kasutajal jagada lehti sotsiaalvõrgustikes ning kuvada personaliseeritud ja asjakohast reklaami. Nõnda võimaldavad need küpsiseid kuvada reklaame näiteks erinevatel Google’i ja Google’i partnerettevõtete või Facebook'i platvormidel.

Kuidas küpsiseid erinevates brauserites keelata?

Kui soovite piirata küpsiste salvestamist või selle keelata oma lõppseadmetes või kustutada salvestatud küpsised, saate seda teha veebibrauseri seadete abil, kuid see võib mõjutada veebisaidi funktsioone.

Juhised erinevate brauserite jaoks:

Küpsiste nõusoleku muutmine või tühistamine

Sul on võimalik igal ajal muuta, milliseid küpsiseid lubad meil kasutada. Lehe toimimiseks vajalikest küpsistest loobuda võimalik ei ole.

Muutused teabes

Küpsiste eeskirja tingimused võivad igal ajal ilma ette teatamata muutuda, et tagada vastavus seadusele ja/või nõusolekuhalduseeskirjadele.

Lisateave

E-R 9:00-18:00
Tel: +372 6 229 100
E-post: info@airmarket.ee