Portatiivsed konditsioneerid

8 toode(t)

Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Grid Nimekiri
 • Adler Air cooler AD 7915 Air cooler 3in1, Fan, Number of speeds 3, White
  AD 7915
  77,00 € / tk
  Laos 7 tk
  Kuumakse 12 kuud al. 9 €
 • 8 toode(t)

  Määra kahanevas suunas
  Kuvamisviis Grid Nimekiri

  Portatiivsed konditsioneerid

  Põhjamaade ja Baltimaade kliima on teadaolevalt väga muutlik, mille tõttu võib toa temperatuur igal aastaajal ootamatult tõusta või langeda. Selleks, et toad püsiksid regulaarselt jahedana, on mõistlik soetada endale vastav mobiilne konditsioneeriseade, mis tagab vajadusel ruumis olles ka parema enesetunde.

  Mobiilseid kontsioneere saab kasutada kõikjal, kus on vaja jahutust - seda on lihtne liigutada ja ühest ruumist teise paigutada. Reeglina on teisaldataval kliimaseadmel olemas kas tõstesangad või käepidemed ning rattad all, mis muudavad selle liigutamine jõukohaseks. Plussiks on veel see, et portatiivne konditsioneer ei vaja erilist paigaldust. Seade ise asetatakse põrandale ja soe õhk väljub kaasasoleva toru abil, mis omakorda suunatakse akna või ventilatsioonitorustiku kaudu välja. Jahutusprotsessis tekkiv kondensaat kogutakse lihtsasti tühjendatavasse paaki.

   


  Korduma kippuvad küsimused (KKK)

  Miks eelistada just mobiilseid konditsioneere?

  Mobiilsete konditsioneeride eelised statsionaarsete kõrval on nende lihtne paigaldamine ja hooldamine, võimalus kasutada ruumis vastavalt vajadustele. Lisaks on ratastel konditsioneeri liigutamine jõukohane pea igaühele.

   

  Kas konditsioneerid tuleb kuidagi akna avaga ühendada?

  Jah, tavaliselt ühendatakse kõik kaasaskantavad kliimaseadmed akna avaga. Osa kliimaseadmeid on võimalik ühendada ka ventilatsioonitorudesse, kuid üldiselt vajavad kõik kompressoriga mobiilsed konditsioneerid mingil kujul õhu välja suunamist.

   

  Kui suure toa suudab mobiilne konditsioneer maha jahutada?

  Jahutusvõimekus sõltub tavaliselt konditsioneeri võimsusest - mida suurem võimsus, seda suuremat ruumi seade suuteline jahutama. Üldiselt sobivad mobiilsed konditsioneerid ruumidesse, mille üldpindala on väiksem kui 30 ruutmeetrit.

  Tagasi üles